T: 602 180 390, 602 44 92 44

Ekskluzywne łóżka w szafie

allegro slidebox

Łóżka chowane w szafie

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka chowane w szafie z sofą, które są połączone z mechanizmem łóżka składanego w pionie lub poziomie. Dzięki temu rozwiązaniu pomieszczenie staje się niezwykle funkcjonalne — może stanowić jednocześnie pokój dzienny i sypialnię. Łącząc łóżko i sofę uzyskujemy znacznie więcej miejsca, które będzie szczególnie przydatne podczas rodzinnych spotkań czy przyjęć. Użyte do produkcji naszych mebli solidne materiały wpływają na skuteczność działania mechanizmów odpowiedzialnych za chowanie i rozkładanie łóżka, a także są gwarancją wieloletniej satysfakcji z użytkowania. Każdy nasz klient, który borykał się z problemem połączenia sypialni z innym pomieszczeniem codziennego użytku i wybrał łóżko chowane z kanapą, zdecydowanie poleca to rozwiązanie!

Kiedy stoją Państwo przed dylematem połączenia sypialni i salonu, najlepszą decyzją jest łóżko chowane w szafie z sofą. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Państwu nowocześnie i estetycznie zaaranżować pokój dzienny, nie rezygnując z przestrzeni sypialnej. Połączenie stylowych wnętrz i funkcjonalności może wydawać się niemożliwe, lecz wystarczy kilka sekund, by jedną ręką zamknąć łóżko w nowoczesnej szafie, a wieczorem zamienić pomieszczenie w komfortową sypialnię.

Różnorodne wykończenie

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy Państwu różne modele łóżek chowanych z kanapą. (oraz możliwość zmiany wymiarów na życzenie klienta) Wybór tkaniny tapicerskiej, którą wykończymy sofę oraz dekorów szaf, należy do Państwa. Każde nasze łóżko jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest wygodne i trwałe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa wymagania.

WBS Series

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grande Sofa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Singlo Sofa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duo Sofa