• Polski
  • Deutsch
  • English
Łóżka w szafie
Corto Electric
Łóżka w szafie
Corto
Łóżka w szafie
LIVELLO
Łóżka w szafie
WB50V Rustico
Łóżka w szafie
Singlo XL
Łóżka w szafie
50V
Łóżka w szafie
Futura
Łóżka w szafie
Leggio
Łóżka w szafie
Singlo
Łóżka w szafie
WB Meca

ŁÓŻKA W SZAFIE

Oferowane przez nas łóżka chowane do szafy to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ergonomiczne zarządzanie przestrzenią oraz oryginalny design. Połączenie nowoczesnego designu z najwyższej jakości mechanizmem chowającym łóżko dało nowoczesny, a także cechujący się funkcjonalnością mebel. Po zamknięciu, zabudowane łóżko, w zależności od modelu, może służyć jako biurko, sofa czy stolik, a Państwo zyskają dzięki temu dużo wolnego miejsca. Co więcej, ten oryginalny półkotapczan cieszy się również dużym zainteresowaniem ze strony osób, które mają do urządzenia większe pomieszczenia, ponieważ pomaga utrzymać przestrzeń w nienagannym porządku. Produkty firmy Lehan charakteryzują najwyższej jakości materiały i poziom wykonania, dzięki czemu są trwałe i doskonale dopasowują się do rozmaitych aranżacji.

Półkotapczan dwuosobowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obecnie jesteśmy liderem w dystrybucji i produkcji łóżek chowanych w szafie w Polsce. Dlatego szukając rozwiązania na modne zagospodarowanie swojej kawalerki czy małego mieszkania, są Państwo w najlepszym miejscu. Oferowane przez nas modele rozkładane ze ściany działają dzięki skomplikowanemu mechanizmowi, który umożliwia umieszczenie powierzchni przeznaczonej do spania w specjalnie skonstruowanej szafie.

W trosce o funkcjonalność

Jedną z największych zalet materaca wysuwanego z szafy jest to, że zajmuje niewiele przestrzeni. To niezwykle funkcjonalny mebel, który w postaci zamkniętej stanowi ozdobę pomieszczenia i zapewnia wystarczająco miejsca do użytku dziennego, a rozłożony jest gwarancją komfortu podczas snu.

Gdzie kupić łóżko chowane w ścianę?

W ofercie naszej firmy znajduje się ponad 25 modeli okuć (dziennie ponad 300 okuć na stanie magazynowym), w ponad 2500 konfiguracjach szaf, wśród których bez wątpienia znajdą Państwo elementy najlepiej pasujące do Państwa mieszkań i indywidualnych oczekiwać co do wzornictwa i wyglądu. Cena półkotapczanów i łóżek składanych na ścianę zależy od wybranego modelu i jego wymiarów. Gwarantujemy, że wyjątkowy design naszych produktów dopasowuje się do każdego wnętrza, a dzięki solidnemu wykonaniu nasze meble będą służyły Państwu przez wiele lat.