• Polski
  • Deutsch
  • English

Nasza firma powstała w 2009 roku, bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji stelaży do mebli tapicerowanych.

Rozpoczęliśmy od dystrybucji łóżek sypialnianych na pilota, a w 2010 roku wprowadziliśmy okucia do mebli z wbudowanym łóżkiem. Ten moment okazał się dla nas przełomowy — zaczęliśmy wytwarzać pasujące do okuć korpusy.

Na przestrzeni lat staliśmy się wyłącznym dystrybutorem i producentem łóżek chowanych nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce oraz 80% produckji eksportu do całej Europy.

Ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, tworzymy funkcjonalne meble z łóżkiem w szafie w atrakcyjnych cenach, które cechuje nie tylko wyjątkowy design, ale również wysoka jakość wykonania, dzięki czemu każdy z naszych produktów przetrwa intensywną eksploatację.

Największy
wybór modeli

Wysokiej
jakości dekory

Nowoczesny
design

Firma Lehan
to lider łóżek w szafie

czyli Wall Bed - praktycznego i designerskiego rozwiązania w nowoczesnym wnętrzu.
Sprawdź naszą szeroką ofertę i ciesz się przestrzenią swojego mieszkania.

Małe przestrzenie bardzo trudno jest zagospodarować. Dobór mebli, które nie tylko zmieszczą się w niewielkim pokoju, ale również sprostają oczekiwaniom funkcjonalnym, jest bardzo trudny.

Zdając sobie sprawę, że każde, nawet najmniejsze mieszkanie zasługuje na najlepsze, tworzymy meble zaspokajające potrzeby estetyczne i funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu.

Jako producent łóżek chowanych w szafie, każdego dnia dbamy o rozwój, co pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom, który obecnie prezentujemy. Tworzone przez nas modele są docenianie nie tylko w kraju, ale również za granicą, gdzie znane są jako wallbed, hide away bed czy hiding bed, a my możemy pochwalić się dzięki temu wieloma dobrymi opiniami o naszych produktach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Lehan