• Polski
  • Deutsch
  • English
Łóżka w szafie
LIVELLO
Łóżka w szafie
Singlo XL
Łóżka w szafie
Singlo
Łóżka w szafie poziome
LIVELLO SOFA
Łóżka w szafie poziome
Singlo Desk
Łóżka piętrowe
DUO MK I
Łóżka piętrowe
DUO MK II

Łóżka w szafie I poziome

Alternatywą dla łóżek składanych pionowo są poziome modele, które równie skutecznie wprowadzą dodatkową przestrzeń w Państwa mieszkaniach. Coraz częściej szuka się rozwiązań dla małych pomieszczeń, ponieważ ludzie decydują się na zakup mniejszych mieszkań. Wiele osób zastanawia się, jak połączyć funkcjonalność i wygodę, mając do dyspozycji niewiele miejsca, dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw z naszą bogatą ofertą poziomych łóżek w szafie. Łóżko poziome jednoosobowe, dwuosobowe, z sofą, z biurkiem — to Państwo wybierają, który model jest odpowiedni. W naszej firmie dbamy o każdy szczegół, począwszy od wybrania najlepszej jakości materiałów, aż po bogatą ofertę dekorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości pomożemy Państwu dopasować łóżko do wystroju wnętrz, by wyglądały stylowo i były praktyczne.

Niedobór miejsca sprawia, że bardzo często podchodzi się do aranżacji wnętrz, rozważając jedynie meble, które zmieszczą się w pomieszczeniu i rezygnując z wcześniejszych planów, na przykład dotyczących posiadania sypialni. Łóżko w szafie poziome to idealne rozwiązanie, które pozwoli na wykorzystanie każdego metra kwadratowego w pokoju, a jednocześnie wprowadza porządek, ponieważ powierzchnię sypialną bardzo szybko można schować.

Spełnimy każde oczekiwania

W zależności od modelu mają Państwo do wyboru trzy szerokości spania, dzięki którym nasze łóżka w szafie poziome zmieszczą się w nawet najmniejszym mieszkaniu oraz sprawdzą się zarówno jako powierzchnia sypialna dla jednej, jak i dla dwóch osób. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bezpieczne i trwałe. To, w jaki sposób urządzą Państwo swoje mieszkania, wpłynie na Państwa samopoczucie, a ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas szczególnie ważne, oferujemy Państwu stylowe i praktyczne rozwiązania.