• Polski
  • Deutsch
  • English
Łóżka piętrowe
DUO MK I
Łóżka piętrowe
DUO MK II

ŁÓŻKA PIĘTROWE

Produkowane przez nas łóżko piętrowe chowane w szafie to przykład zmieszczenia dużej powierzchni spania w niewielkim meblu. Jeżeli nie potrafią Państwo urządzić swojego mieszkania tak, by nowocześnie wyglądało, było przestrzenne i funkcjonalne, chętnie Państwu w tym pomożemy. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli łóżek piętrowych, a my, jako lider w branży, gwarantujemy, że wszystkie cechują się solidnym wykonaniem, dużą stabilnością i estetycznym wyglądem. Produkujemy łóżka z pojedynczymi bądź podwójnymi materacami składanymi do szafy, a także modele chowane w sofie. Wybór odpowiedniego mebla będzie łatwy, jeżeli podzielą się Państwo z nami swoimi wizjami i wspólnie będziemy mogli wybrać taki wariant, który spełni Państwa oczekiwania.

Szukając pomysłu na oryginalne zagospodarowanie niewielkich przestrzeni, warto zdecydować się na łóżko piętrowe chowane w szafie. To sposób, dzięki któremu uzyskają Państwo nie tylko stylowy wystrój wnętrz, ale również niezwykle funkcjonalne umeblowanie.

Różnorodność modeli

Solidna konstrukcja i najwyższej jakości materiały umożliwiają umieszczenie dwóch materaców w jednej szafie. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się także sofy, które po otwarciu tworzą górne i dolne łóżko. Oprócz tego produkujemy modele łóżek piętrowych chowanych w szafie wyposażone w pojedyncze materace.

Dbamy o bezpieczeństwo

Oferowane przez nas łóżka piętrowe posiadają barierki zabezpieczające, dzięki czemu nadają się do użytku codziennego dzieci. Każde posiada również trwałą barierkę, która umożliwia bezpieczne wejście i zejście z górnego łóżka.

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie ​​​​​łóżka piętrowe chowane w szafie to połączenie zaawansowanych, solidnych mechanizmów, wyjątkowego designu i codziennej funkcjonalności, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej!