• Polski
  • Deutsch
  • English
Łóżka w szafie z biurkiem, stołem lub wnęką
Strato Table
Łóżka w szafie pionowe
Grande Table
Łóżka w szafie pionowe
Leggio Office
Łóżka w szafie poziome
Singlo Desk
Łóżka w szafie pionowe
Stativo
Łóżka w szafie pionowe
WBS Sofa Soft+Office

Półkotapczan z biurkiem

Automatycznie składane biurko, z którego nie trzeba zdejmować przedmiotów podczas otwierania łóżka, to rozwiązanie, które zachwyci niejednego zwolennika praktycznego podejścia do aranżacji wnętrz. Półkotapczan z biurkiem zmieści się nawet w bardzo małym pomieszczeniu — za dnia zapewnia niezbędną przestrzeń do pracy, a nocą stając się komfortowym łóżkiem. Mając do urządzenia małe mieszkanie czy kawalerkę i pragnąc w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy, nie ma lepszego sposobu na zapewnienie wnętrzom nowoczesnego designu i funkcjonalności. Taki mechanizm doskonale sprawdzi się w szczególności w pokoju młodzieżowym, który powinien nie tylko być miejscem snu i nauki, ale również rekreacji i zabawy, do której potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą półkotapczanów z biurkiem.

Znajdujące się w naszej ofercie półkotapczany z biurkiem to oryginalny sposób na zagospodarowanie małych przestrzeni. Szukając sposobu na połączenie funkcjonalności i estetycznego wyglądu oraz biorąc pod uwagę jedynie najwyższej jakości produkty, nie mogli Państwo trafić lepiej. To rozwiązanie, które przede wszystkim sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, który powinien być przestrzenny — w szczególności, gdy dzieli go dwoje dzieci. Często wykorzystuje się je także w akademikach i hotelach, projektowanych tak, by były komfortowo umeblowane, przy jak najmniejszej powierzchni do zagospodarowania.

Dbamy o potrzeby naszych klientów

Aby dopasować półkotapczany z biurkiem do Państwa wymagań, zapewniamy możliwość wybrania dekoru, który najbardziej spełni Państwa oczekiwania. Każdy oferowany przez nas model łóżka wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwa wieloletni okres użytkowania. Gwarantujemy, że nasze łóżka są niezwykle komfortowe, a biurka zapewniają niezbędną przestrzeń do pracy.