T: 602 180 390, 602 44 92 44

Ekskluzywne łóżka w szafie

allegro slidebox

Łóżko w szafie I pionowe

Decydując się na łóżko składane pionowo, wybierają Państwo dodatkowe miejsce w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne, gdy ma się do dyspozycji niewielki pokój. Wiele osób marzy o wygodnym łóżku w swoim mieszkaniu, ale ograniczeni przez przestrzeń do zagospodarowania, ostatecznie wybierają kanapy lub inne, na pierwszy rzut oka bardziej praktyczne rozwiązania. Alternatywą są łóżka składane pionowo, które schowane zapewniają komfortową przestrzeń, a rozłożone stanowią wygodną sypialnię. Oferujemy Państwu szeroki wybór modeli i kolorystyki materiałowej, dzięki czemu nasze produkty bez problemu dopasowują się do każdego wnętrza. W przypadku łóżek połączonych z sofą, mamy do wyboru różne tkaniny tapicerskie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza oferta łóżek składanych pionowo jest na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej model odpowiadający swoim wymaganiom. Osoby, które chcą połączyć strefę sypialnianą z miejscem do jedzenia, mogą wybrać modele wyposażone w stół, które po złożeniu stwarzają przestrzeń do siedzenia aż pięciu osobom. Do pokojów dziennych klienci wybierają zazwyczaj łóżka pionowe połączone z automatycznie składającą się kanapą. Oferujemy także tradycyjne modele łóżek, które pionowo chowa się w szafie.

Gwarancja najlepszego wyboru

Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz cechuje je estetyczny wygląd, który wzbogaci aranżację Państwa wnętrz. Każde łóżko składane pionowo posiada ramę wyposażoną w listwy sprężynujące, które nie tylko zapewniają odpowiednią wygodę, ale również umożliwiają przepuszczanie powietrza, dzięki czemu materac nie jest szczelnie zamknięty. Nasze produkty są gwarancją doskonałego komfortu spania kosztem niewielkiej przestrzeni.