allegro slidebox

Firma Lehan powstała w 2009 roku bazując na ponad 20 letnim doświadczeniu w stelażach do mebli tapicerowanych. Początkowo rozpoczęto dystrybucję łóżek sypialnianych na pilota, w 2010 roku wprowadzono okucia do łóżek w szafie. Rozpoczęto produkcję pasujących korpusów do okuć -  co przyniosło zamierzone efekty. 

Jako wyłączny dystrybutor oraz producent staliśmy się liderem łóżek chowanych w szafie w Polsce - dziś prezentujemy największą gamę okuć oraz ponad 800 modeli szaf. Wyjątkowy design, funkcjonalność oraz niezawodność została doceniona przez klientów w całej Europie - a nasza pozycja na rynku jest tego dowodem.

Serdecznie zapraszamy

Lehan

Prosto od producenta łóżka chowane w ścianie, łóżka w szafie, szeroki wybór wygodnych i praktycznych łóżek Wall Bed. Nowoczesna linia mebli do każdego mieszkania, czy domu. Najszersza oferta na rynku oraz unikalny design.

Firma Lehan to lider łóżek w szafie, czyli Wall Bed - praktycznego i designerskiego rozwiązania w nowoczesnym wnętrznu. Sprawdź naszą szeroką ofetę i ciesz się przestrzenią swojego mieszkania.